O nas

Elewator No. 19 to nowy pub zlokalizowany w samym sercu Gdańska. Znajduje się zaledwie 250 metrów od rzeki Motławy, w sąsiedztwie historycznych stągwi wodnych i licznych spichlerzy.

 

Nowy pub to także nowe doznania smakowe jak i wzrokowe. Elewator No. 19 swoim zaskakującym wystrojem oraz industrialnym klimatem na pewno zachwyci wszystkich szukających nowych wrażeń.

Muzyka rockowa lat 90-tych rozbrzmiewająca w pubie oraz zabytkowy gramofon, stanowią idealne dopełnienie całości. Elewator jest więc miejscem, gdzie można przyjść z własną płytą winylową i posłuchać nieco innego brzmienia muzyki.

Co najważniejsze dla naszych gości przygotowaliśmy całą paletę ciekawych drinków nawiązujących swoją tematyką do zabytkowego Gdańska. Koktajle takie jak: Żuraw, Stocznia i wiele, wiele innych, kryją w sobie niepowtarzalny smak i aromat. Osoby lubiące napoje z pianką również znajdą u nas coś dla siebie, oprócz klasycznego piwa, serwujemy produkty z polskich browarów rzemieślniczych: Pinta, Gościszewo, Cieszyn, Kormoran itp.)

Fanów sportu zapraszamy zaś na transmisje sportowe, wszystkie wydarzenia są emitowane na żywo w niebanalnej atmosferze.

To właśnie te drobiazgi i detale sprawiają, że Elewator No. 19 jest niezwykłym miejscem. Zapraszamy!